یادگار پیشینیان

تاریخچه

“گروه تولیدی فوده” با تاسیس واحد زراعت مجموعه توسط مرحوم حاج محمد حسن فوده در اواسط دهه ۱۳۳۰ شمسی پایه گذاری شد. پس از آن با اتمام تحصیلات آقای مهندس احمد فوده و بازگشت از آمریکا،احساس تکلیف برای ارتقای سطح زندگی همشهریان مطابق با استاندارد های روز دنیا ایشان را به توسعه و به روزرسانی فعالیت های شرکت ترغیب نمود. در این راستا، ابتدا در سال ۱۳۴۲ به مکانیزه کردن کشاورزی پرداخته و پس از آن در سال ۱۳۵۳ اقدام به تاسیس واحد دامپروری مجموعه تحت عنوان “شرکت شیر و گوشت فوده سپاهان” نمودند.

به تدریج با توسعه کمی و کیفی فعالیت های هولدینگ دامپروری شرکت و با اتکا به دانش فنی و تجربه دهه ها فعالیت در زمینه پرورش گاو شیری، دغدغه تامین بخشی از نیازمندی های روز دامداران کشور با محصولات داخلی با کیفیت، مسئولین شرکت را بر آن داشت تا به گسترش حیطه کاری گروه تولیدی فوده بپردازند. در این راستا، مجموعه کارخانه های "نوین رشد شهران فوده" در سال ۱۳۹۷ در شهرک صنعتی رازی اصفهان به بهره برداری رسید

کارخانه تولید مکمل خوراک دام و طیور

با محوریت تولید انواع مکمل های دام و طیور و توکسین بایندر .

کارخانه تولید جایگزین شیر دامی

تولید محصولات جایگزین شیر دامی.

در راه پیشرفت

گسترش دامپروری و زراعت

طی سالهای بعد، گروه تولیدی فوده در ۲ بخش دامپروری و زراعت به فعالیت پرداخت و به تدریج همگام با پیشرفتهای علمی و کاربردی در صنعت دامپروری و همکاری با کارشناسان مطرح و باتجربه توسعه یافت. در حال حاضر بخش دامداری شرکت با حدود ۳۲۰۰ راس گاو مولد (تعداد کل ۷۵۰۰ راس گاو، تلیسه و گوساله نر) و تولید سالیانه ۴۵ هزار تن شیر یکی از تامین کنندگان مطرح شیر برای کارخانجات تولید فرآورده های لبنی انسانی و دامی در سطح استان و کشور به شمار می آید. بخش زراعت شرکت نیز با بهره گیری از دانش و تجهیزات زراعی روز دنیا به کشت علوفه ذرت و جو برای تامین بخشی از نیازهای تغذیه ای گله شیری می پردازد.

نگاه به آینده

ارتباط با دانش

“نوین رشد شهران فوده”

محصولات مجموعه کارخانه های گروه تولیدی فوده پس از نیازسنجی، مطابق با آخرین یافته های علمی و تحقیقاتی در زمینه صنعت دام و طیور و با همکاری مراکز معتبر دانشگاهی از جمله پژوهشکده گیاهان و مواد اولیه دارویی دانشگاه شهید بهشتی فرموله شده و پس از طی مراحل آزمایشگاهی برای کسب تاییدیه نهایی در پایلوت تحقیقاتی شرکت شیر و گوشت فوده یا برخی از بهترین دانشگاه های کشور از جمله دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و ... تحت آزمایش های متعدد فارمی قرار می گیرد. بی شک آنچه مشتریان "نوین رشد شهران فوده" را به استفاده از محصولات و تداوم همکاری با این کارخانه ترغیب می نماید اعتماد به پشتوانه بیش از نیم قرن فعالیت مستمر و موفق گروه تولیدی فوده در صنعت پرورش گاو شیری و مصرف تولیدات مختلف کارخانه در هولدینگ دامپروری این مجموعه می باشد.

نگاهی به محصولات ما

۷۵۰۰

 راس گاو، تلیسه و گوساله نر

۳۲۰۰

راس گاو مولد

۴۵۰۰۰

تن تولید شیر سالیانه

۳۰

نوع محصول

Be up to date

Enter your email and contact number to receive the latest our news .

تشکر درخواست شما ارسال شد.
با عرض پوزش اشکالی بوجود آمده بعدا مراجعه کنید.